NASTAVNICI I SARADNICI

dr Radivoje Dinulović, redovni profesor
e-mail: r.dinulovic@uns.ac.rs
termin konsultacija: sreda, 13:00-14:30 časova 
Milan Aleksic mr Milan Aleksić, redovni profesor
e-mail: milan.aleksic@uns.ac.rs
mirjana subotin nikolic mr Mirjana Subotin Nikolić, redovni profesor
e-mail: misunik@uns.ac.rs
termin konsultacija: četvrtak, 09:00-10:30 časova
selenkic 2 Slobodan Danko Selinkić, redovni profesor
e-mail: selinkic.danko@gmail.com
darko nedeljkovic dr Darko Nedeljković, vanredni profesor
e-mail: d.nedeljkovic@uns.ac.rs
termin konsultacija: sreda, 10:30-12:00 časova
Radoslav Milenkovic Radoslav Milenković, vanredni profesor
e-mail: r.milenkovic@uns.ac.rs
Tatjana Dadic Dinulovic_foto Nemanja Knežević dr Tatjana Dadić Dinulović, vanredni profesor
e-mail: td.dinulovic@uns.ac.rs
dr Romana Bošković Živanović, docent
e-mail: romana.boskovic@uns.ac.rs
termin konsultacija: ponedeljak, 15:00-16:30 časova 
dr Dragana Konstantinović, docent
e-mail: konstan_d@uns.ac.rs
termin konsultacija: ponedeljak, 10:00-11:30 časova
dr Mia David, docent
e-mail: mia.david@uns.ac.rs
dr Miljana Zeković, docent
e-mail: miljana_z@uns.ac.rs
termin konsultacija: sreda, 15:00-16:30 časova
Jelena Janev mr Jelena Janev, docent
e-mail: jelena.janev@googlemail.com
termin konsultacija: utorak, 10:15-11:45 časova
GOSTUJUĆI NASTAVNICI
irina subotic dr Irina Subotić, profesor emeritus,
Univerzitet umetnosti, Novi Sad
e-mail: irinasubotic@sbb.rs
rapajic, foto-milos-cvetkovic Svetozar Rapajić, profesor emeritus,
Univerzitet umetnosti, Beograd
e-mail: svrapajic@gmail.com
milena dragicevic sesic, foto izvor eenc.info dr Milena Dragićević Šešić, redovni profesor,
Fakultet dramskih umetnosti, Beograd
e-mail: msesic@uns.ac.rs
Zivko Popovic dr Živko Popović, redovni profesor,
Akademija umetnosti, Novi Sad
e-mail: zivko.popovic@uns.ac.rs
Marko Ladjusic Marko Lađusić, redovni profesor,
Fakultet primenjenih umetnosti, Beograd
e-mail: markoladjusic@gmail.com
svetozar-cvetkovic Svetozar Cvetković, redovni profesor,
NOVA akademija umetnosti, Beograd
e-mail: svetozarc@testament-films.rs
jelena todorovic, foto izvor jelenatodorovic dr Jelena Todorović, vanredni profesor,
Fakultet likovnih umetnosti, Beograd
e-mail: jelena.a.todorovic@gmail.com
dorijan kolundzija- foto izvor mikser.rs mr Dorijan Kolundžija, vanredni profesor,
Fakultet za medije i komunikacije, Beograd
denes debrei, foto izvor infant.rs Deneš Debrei, vanredni profesor,
Akademija umetnosti, Novi Sad
ivan pravdic dr Ivan Pravdić, vanredni profesor,
Akademija umetnosti, Novi Sad
e-mail: pravdanow@yahoo.com
borut vild, foto ana kostic mr Borut Vild, vanredni profesor,
Fakultet za medije i komunikacije, Beograd
e-mail: borut.vild@fmk.edu.rs
Zoran Maksimović dr Zoran Maksimović, vanredni profesor,
Fakultet dramskih umetnosti, Beograd
e-mail: zokamaks@gmail.com
Tijana Đuričić, docent,
NOVA akademija umetnosti, Beograd
e-mail: tijana.djuricic@gmail.com
Dobrivoje Milijanovic dr Dobrivoje Milijanović, docent,
Fakultet dramskih umetnosti, Beograd
e-mail: dobrivoje@gmail.com
dorita hannah, foto izvor-httpmusicweatherpolitics.wordpress.com dr Dorita Hana (Dorita Hannah), gostujući profesor FTN-a,
School of Art, Design & Architecture, Helsinki, Finska
e-mail: dorita.m.hannah@gmail.com
tomi janezic, foto izvor dubrovnik-festival.hr mr Tomi Janežič, gostujući profesor FTN-a,
Akademija za gledališče, radio, film in televizijo, Ljubljana, Slovenija
e-mail: tomi.janezic@guest.arnes.si
Kate Burnett Kejt Barnet (Kate Burnett), gostujući profesor FTN-a,
Nothingam Trent College, UK
e-mail: kate.burnett@ntu.ac.uk
michael ramsaur Majkl Remzor (Michael Ramsaur), gostujući profesor FTN-a,
Stanford University, Stanford, SAD
e-mail: mram@stanford.edu
ian evans foto izvor sajt WSD Ijan Evans (Ian Evans), gostujući profesor FTN-a,
Royal Welsh College for Music and Drama,
Kardif, Vels
e-mail: ian.evans@rwcmd.ac.uk
Sean Crowley, foto izvor sajt WSD Šon Krouli (Sean Crowley),
gostujući profesor FTN-a,
Royal Welsh College for Music and Drama, Kardif, Vels
e-mail: sean.crowley@rwcmd.ac.uk
tomas zizka, foto izvor filmfestival mr Tomaš Žižka, gostujući profesor FTN-a,
The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts (DAMU), Prag, Češka
e-mail: tomas.zizka@divadlo.cz
SARADNICI
tatjana babic dr Tatjana Babić, asistent
e-mail: tbabic@uns.ac.rs
Slađana Milićević, asistent
e-mail: s.milicevic@uns.ac.rs
470x260 Visnja Zugic 02 Višnja Žugić, asistent
e-mail: zugic.visnja@uns.ac.rs
Daniela Dimitrovska, asistent
e-mail: d.dimitrovska@uns.ac.rs
vladimir ilic Vladimir Ilić, asistent
e-mail: vladimir.ilic@uns.ac.rs
Karl Mičkei, asistent
e-mail: karl.mickei@uns.ac.rs
Ivan Stanojev Ivan Stanojev, asistent
e-mail: ivan.stanojev@uns.ac.rs
dragana vilotic 01 Dragana Vilotić, asistent
e-mail: dragana.vilotic@uns.ac.rs
Sanja Maljkovic Sanja Maljković, asistent
e-mail: sanja.maljkovic@uns.ac.rs
Milica Stojsic Milica Stojšić, asistent
e-mail: milica.stojsic@uns.ac.rs
darinka mihajlovic Darinka Mihajlović, asistent
e-mail:
480x270 Aleksandra Pešterac, istraživač saradnik
e-mail: a.pesterac@uns.ac.rs
maja momirov Maja Momirov, istraživač saradnik
e-mail: maja.momirov@uns.ac.rs
Dragana Pilipović, istraživač saradnik
e-mail: d.pilipovic@uns.ac.rs
Vladimir Savic Vladimir Savić, saradnik
e-mail: savicvladimir88@uns.ac.rs