OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE – GENERACIJA 2017/2018

Sara Agic Sara Agić
26.06.1997.
Kikinda
Tehnička škola „Mileva Marić-Ajnštajn“ (smer Tehničar oblikovanja grafičkih proizvoda-ogled)
Filip Bajlo Filip Bajilo
18.05.1994.
Kikinda
Gimnazija „Dušan Vasiljev“ (Prirodno-matematički smer), Kikinda
Sara Dedic Sara Dedić
02.11.1998.
Sremska Mitrovica
Mitrovačka Gimnazija (Društveno-jezički smer), Sremska Mitrovica
Ana Divic Ana Divić
13.09.1998.
Novi Sad
Tehnička škola „Mileva Marić-Ajnštajn“ (smer Pejzažna arhitektura), Novi Sad
Sonja Dragas Sonja Dragaš
05.11.1998.
Novi Sad
Gimnazija „Laza Kostić“ (Opšti smer), Novi Sad
Jelena Ivancevic Jelena Ivančević
14.08.1998.
Kotor
Srednja mješovita škola „Mladost“, Opšta gimnazija, Tivat
Sinisa Jovanovic Siniša Jovanović
05.01.1995.
Novi Sad
Gimnazija „Isidora Sekulić“ (Prirodno-matematički smer), Novi Sad 
Olga Kragulj Olga Kragulj
07.01.1999.
Novi Sad
Gimnazija (Opšti smer), Bečej 
Daniela Matovic Danijela Matović
12.11.1998.
Beograd
Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ (Prirodno-matematički bilingvalno nemački smer), Novi Sad
stefan milosevic Stefan Milošević
15.08.1998.
Trebinje
Mitrovačka gimnazija (Informatički smer), Sremska Mitrovica
Luka Milovanovic Luka Milovanović
28.10.1998.
Novi Sad
Tehnička škola „Mileva Marić Ajnštajn”, Novi Sad
Anja Popovic Anja Popović
21.11.1998.
Novi Sad
Tehnička škola „Mileva Marić Ajnštajn”(smer Geodetski tehničar-geometar), Novi Sad
Stefan Savanovic Stefan Savanović
26.01.1998.
Novi Sad
Škola za dizajn „Bogdan Šuput” (smer Tehničar dizajna ambalaže), Novi Sad
Drako Sekulic Darko Sekulić
08.03.1997.
Novi Sad
Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ (Prirodno-matematički bilingvalno engleski smer), Novi Sad
Nikola Stojadinovic Nikola Stojadinović
16.09.1998.
Novi Sad
Škola za dizajn „Bogdan Šuput” (smer Dizajn enterijera), Novi Sad
Milica Surutka Milica Surutka
06.05.1998.
Novi Sad
Srednja ekonomska škola „Svetozar Miletić”, Novi Sad
Helena Trninic Helena Trninić
14.01.1997.
Novi Sad
Karlovačka gimnazija (smer engleski-ruski jezik), Sremski Karlovci
tamara vlasek Tamara Valašek
29.12.1996.
Novi Sad
Saobraćajna škola „Pinki”, Novi Sad
Marija Varga Marija Varga
31.10.1998.
Vrbas
Srednja medicinska škola „Dr Ruzica Rip”, Sombor
Predrag Veljkovic Predrag Veljković
16.04.1997.
Požarevac
Poljoprivredna škola sa domom učenika „Sonja Marinković“, Požarevac
Milovan Vlahovic Milovan Vlahović
22.10.1997.
Novi Sad
Srednja ekonomska škola „Svetozar Miletić”, Novi Sad
Milos Zabrdac Miloš Zabrdac
18.05.1998.
Kikinda
Gimnazija „Dušan Vasiljev“ (Informatički smer), Kikinda