REZULTATI PRVOG KRUGA KONKURSA ZA STUDENTSKU SEKCIJU  NASTUPA SRBIJE NA PRAŠKOM KVADRIJENALU

REZULTATI PRVOG KRUGA KONKURSA ZA STUDENTSKU SEKCIJU NASTUPA SRBIJE NA PRAŠKOM KVADRIJENALU

Na konkurs za Studentsku sekciju nacionalnog nastupa Srbije na Praškom kvadrijenalu scenskog dizajna i scenskog prostora stigao je veliki broj izuzetno kvalitetnih prijava studenata iz čitave Srbije.

Nakon pažljive selekcije, Kustoski tim doneo je odluku da za drugi krug konkursa pozove studente čija imena se nalaze u ovom dokumentu.

Očekujemo vas na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu, 5. i 6. decembra 2014. godine, kada će biti organizovan radni format koji će voditi pozorišni reditelj Oliver Frljić. Ovaj inicijalni susret namenjen je pripremi za učešće u drugom krugu konkursa. Detaljne informacije o programu i organizaciji boravka u Novom Sadu studenti će dobiti do srede, 3. decembra 2015.

Čestitamo svima na uspehu.

Kustoski tim

Fotografija: Marko Brkić, Projekat “Granica”, 2014.