Kurs pripremne nastave na daljinu za polaganje prijemnog ispita na OAS Scenska arhitektura, tehnika i dizajn

Pozivamo vas da se prijavite i pohađate kurs pripremne nastave za polaganje prijemnog ispita za upis na osnovne akademske studije Scenske arhitekture, tehnike i dizajna,koji će biti realizovan elektronskim putem.

Kurs je besplatan i otvoren je za sve zainteresovane kandidate.

Kandidati koji žele da pohađaju kurs treba da se prijave najmanje dva dana pre održavanja predavanja javljanjem na e-mail adresu:

jelena.janev@uns.ac.rs

Ove godine imamo dva posebna terminaonline razgovora pod nazivom KAFAnaSCENi, 9. aprila i 28. maja, u sklopu kojih možete uživo popričati sa našim bivšim studentima i dobiti odgovore na pitanja kako je biti student scenskog dizajna, kako izgleda rad na različitim predmetima, na koji način od početka najbolje iskoristiti studije scenskog dizajna, kao i šta posle studija i kojim sve zanimanjima ćete moći da se bavite.

Terminski plan pripremne nastave 2022

Za sva dodatna pitanja i informacije u vezi pripremne nastave na daljinu, možete se obratititi na e-mail adresu:

jelena.janev@uns.ac.rs