POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA NA STUDIJSKOM PROGRAMU SCENSKA ARHITEKTURA, TEHNIKA I DIZAJN: 17. I 18. JUL 2013.

Obaveštavaju se kandidati zainteresovani za upis na studijski program osnovnih akademkih studija Scenska arhitektura, tehnika i dizajn, da je dati studijski program akreditovan i da je dobijena dozvola za rad. Konkurs za upis u prvu godinu studija biće najverovatnije objavljen 15. jula posle 14h na sajtu Univerziteta i Fakulteta.

Prijavljivanje kandidata će se obaviti 16. jula na šalteru studentske službe Fakulteta tehničkih nauka od 8 do 14h. Prijemni ispit će se polagati 17. i 18. jula. A upis kandidata predviđen je za 22. jul u 10h putem prozivke.

Sva obaveštenja biće objavljena naknadno.