Aleksandra Tatic

Aleksandra Tatić (Novi Sad, 1993) završila je osnovne studije na Fakultetu tehničkih nauka, na smeru Scenska arhitektura, tehnika i dizajn. Član je tehničkog tima od
školske 2016/2017. godine, u okviru čega se bavi dizajnom prostora Scenske laboratorije Borislav Gvojić za različite događaje. Učestvuje i volontira na projektima i radionicama: Rethink the night!, Fluid dizajn forum, Impuls festival, izložbama: Prostorni mehanizmi, Aida, Sedam glasnika, Grad od peska, Koja je tvoja (s)cena. Učestvuje u nastavi kao student demonstrator od 2017. Kao deo studentskog tima učestvuje u osmišljavanju dizajna svetla za novogodišnji program 2018, na Trgu slobode u Novom Sadu. godine. Bila je selektor i producent glavnog pozorišnog programa Impuls! Festivala 2019. godine. Na Praškom kvadrijenalu scenskog dizajna i scenskog prostora 2019. godine učestvuje kao istraživač u timu Nacionalne postavke.