SCENLAB_BIOSKOP / PSI KOJI LAJU NE UJEDAJU

četvrtak, 19. mart 2020., 20:00h
Scenska laboratorija „Borislav Gvojić“
Fakultet tehničkih nauka (prizemlje)
Trg Dositeja Obradovića 6, Novi Sad

V SEZONA:
Shh… Filmski kutak počinje
Psi koji laju ne ujedaju (Barking Dogs Never Bite)
Režija: Jun ho Bong (Joon-ho Bong)

Južnokoreanac, režiser Jun ho Bong (Joon ho Bong) svoju režisersku karijeru započinje upravo filmom Psi koji laju ne ujedaju (Barking Dogs Never Bite).

Psi koji laju ne ujedaju je film koji predstavlja jednu vrstu satiričke obrade priče o kućnim ljubimcima. Film govori o svakodnevnom životu akademika Kojunjua (Ko Yun-ju), koji se bori da održi svoj život u normali i zaposli se kao profesor. Nagle promene u njegovom životu počinju da se događaju onoga dana kada Kojunju čuje glasan lavež psa.

Filmska projekcija će biti održana u četvrtak, 19. marta 2020., sa početkom u 20:00 časova u prostoru Scenske laboratorije „Borislav Gvojić“ (Scenlab), koja se nalazi u prizemlju Fakulteta tehničkih nauka. Film traje 110 minuta.

Ulaz je besplatan!

ilustracija: Milica Surutka, 2019.