REZULTATI KONKURSA ZA SCEN TEHNIČKI TIM

Konkurs za članove Scen tehničkog tima u školskoj 2019/2020. godini, koji je raspisao Scen (Odsek za umetnost i dizajn), završen je uspešno. Novi članovi Scen tehničkog  tima, izabrani na konkursu, su studenti osnovnih studija Scenske arhitekture, tehnike i dizajna, Fakulteta tehničkih nauka Milena Grošin, Nađa Vukorep, Igor Ljubić, Marija Varga, Danijela Matović, Sara Dedić, Ana Divić, Darko Sekulić, Nikola Stojadinović, Stefan Milošević, Predrag Veljković, Luka Milovanović, Jovana Tešić, Nina Putnik, Ivona Melvan, Igor Stojanović, Luka Majkić i Vladimir Avramović. Članovi tima će kroz praktičan rad u vidu tehničke realizacije programa Scenske laboratorije, unaprediti svoje veštine vezane za osmišljavanje, razradu i realizaciju tehničkog aspekta događaja iz oblasti scenskog dizajna.

fotografija: Milica Stojšić