Samo(iz)gradnja: Razgovor o nastupu Srbije na Praškom kvadrijenalu scenskog dizajna i scenskog prostora 2019.

U subotu, 21. septembra 2019. godine, u galeriji Žad Muzeja primenjene umetnosti u Beogradu, u okviru pratećeg programa Bitef festivala, održan je razgovor o Samo(iz)gradnji – nastupu Srbije na Praškom kvadrijenalu 2019., najznačajnijoj svetskoj manifestaciji posvećenoj scenskom dizajnu i scenskom prostoru.

Razgovor je vodila Tatjana Dadić Dinulović, komesar nastupa, a učestvovali su Siniša Ilić, član kustoskog tima Nacionalne postavke, Mirjana Dragosavljević, član autorskog tima Nacionalne postavke, Romana Bošković Živanović, član kustoskog tima Studentske postavke, Maja Ivanović, član studentskog autorskog tima i Ljiljana Miletić Abramović, komesar nastupa (MPU).

Fotografiije: Ivanino DaVillano Đukić, 2019.