SCENLAB_IZLOG 2018/19.

april 2019.
Scenska laboratorija „Borislav Gvojić“
Fakultet tehničkih nauka (prizemlje)
Trg Dositeja Obradovića 6, Novi Sad

FOTOIMPULSI

Impuls! festival! od 2016. godine osmišljavaju i realizuju studenti osnovnih studija Scenske arhitekture, tehnike i dizajna na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu. Tokom tri dana trajanja festivala biće realizovan raznosvrstan program na različitim lokacijama u gradu. Ove godine, u susret trećem izdanju festivala, studenti četvrte godine studija imaće zadatak da u formi izložbe fotoIMPULSI ispričaju priču o prethodna dva festivala. Koristeći fotografiju kao medij, upoznaće se sa različitim filmskim, pozorišnim, muzičkim i izložbenim programima, prostorima, kao i ljudima koji su obeležili ove događaje. Na ovaj način biće načinjen prvi korak ka uspostavljanju kontinuiteta u razvoju ideja na kojima počiva Impuls! festival.