REZULTATI PRVOG KRUGA KONKURSA ZA STUDENTSKU SEKCIJU NASTUPA SRBIJE NA PRAŠKOM KVADRIJENALU 2019. GODINE

Na konkurs za učešće u Studentskoj sekciji nacionalnog nastupa Srbije na Praškom kvadrijenalu scenskog dizajna i scenskog prostora stigao je veliki broj izuzetno kvalitetnih prijava studenata iz čitave Srbije.

Nakon pažljive selekcije, Kustoski tim doneo je odluku da u drugi krug konkursa pozove studente čija imena se nalaze u ovom dokumentu.

Očekujemo vas na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu 23. i 24. novembra 2018. godine, kada će biti organizovana radionica koja predstavlja inicijalni format u drugom krugu konkursa. Radionicu će voditi Darinka Mihajlović alias Selena Orb, kostimografkinja, i Draško Adžić, kompozitor, i činiće je dve celine – uvodno predavanje u večernjim časovima u petak, i celodnevna radionica u subotu.

Detaljne informacije o programu i organizaciji boravka u Novom Sadu studenti će dobiti do srede, 21. novembra 2019. godine.

Čestitamo svima na uspehu.

Kustoski tim studentske sekcije.

Fotografija: Nemanja Knežević, 2015.