PREDSTAVLJEN KONKURS ZA UČEŠĆE U STUDENTSKOJ SEKCIJI PQ2019

Tokom prošle nedelje održano je predstavljanje Konkursa za učešće u studentskoj sekciji nacionalnog nastupa Srbije na Praškom kvadrijenalu scenskog dizajna i scenskog prostora 2019. godine, i to u prostoru pozorišta Le Studio u Beogradu 30. oktobra, i Scenske laboratorije „Borislav Gvojić“ 31. oktobra 2018. godine. Razgovore, kojima su prisustvovali studenti različitih fakulteta, akademija i visokih škola, vodila je Romana Bošković Živanović (link do bio), programski koordinator kustoskog tima studentske sekcije. Studentima je predstavljen kustoski koncept, kao i sadržaj, uslovi konkursa i rokovi za predaju radova.

Konkurs za studentsku sekciju nastupa Srbije na Praškom kvadrijenalu otvoren je do 11. novembra, a detalje možete videti ovde.

Fotografije: Milena Arsenić i Ivanino DaVillano Đukić