Konkurs za ScenLab Foto tim

Scen (Centar za scenski dizajn, arhitekturu i tehnologiju) raspisuje konkurs za poziciju fotografa u školskoj 2018/2019. godini. Svi zainteresovani studenti prve, druge i treće godine osnovnih studija Univerziteta u Novom Sadu, mogu da se prijave do 11. novembra 2018. godine na e-poštu: scen.rs@gmail.com.

Za prijavu je potrebno dostaviti:
1. portfolio sa fotografijama (izbor od max. 20 fotografija);
2. kratku biografiju do 200 reči.

Rezultati konkursa biće objavljeni do 15. novembra 2018. godine na sajtu Scen-a.

Kandidati koji budu izabrani na konkursu će u periodu između 19. novembra i 21. novembra imati stručnu fotografsku radionicu, a nakon završetka školske 2018/2019. godine, dobiće sertifikat. Studentima Scenske arhitekture, tehnike i dizajna ovaj angažman može biti računat i kao stručna praksa.

Fotografija: Aleksandra Pešterac, SCENska LABoratorija: STUDIJA SLUČAJA BITEF, umetnički rad studenata III godine Scenske arhitekture, tehnike i dizajna, Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu