SCENLAB_BIOSKOP

IV Sezona: BIOSKOP! BIOSKOP!
Skrivena ljubav (Call Me By Your Name)
Režija: Luka Gadanjino (Luca Gadagnino)

četvrtak, 14. februar 2019. godine, 20:00h
Scenska laboratorija „Borislav Gvojić“
Fakultet tehničkih nauka (prizemlje)
Trg Dositeja Obradovića 6, Novi Sad

Scenlab bioskop predstavlja kultni film Luke Gadanjina (Luca Gadagnino): „Skrivena ljubav“ (Call Me By Your Name) koji nagrađen na dodjeli Oskara 2018. godine. Film je nastao kao adaptacija istoimenog romana. Radnja ovog filma se odvija osamdesetih godina dvadesetog veka u malom mestu na severu Italije. U pitanju je romantična ljubavna priča između sedamnaestogodišnjeg dječaka, i asistenta njegovog oca. Priča koja kroz svoju radnju prožima motive cinične odbojnosti, transparentnog iskazivanja emocija, te sopstvenog preispitivanja.

Filmska projekcija će biti održana u četvrtak, 14. februara 2019, sa početkom u 20:00 časova u prostoru Scenske laboratorije Borislav Gvojić (Scenlab), koja se nalazi u prizemlju Fakulteta tehničkih nauka. Film traje 132  minuta.

Ulaz je besplatan!

Ilustracija: Ivanino DaVillano Đukić