SCENLAB_VRTIĆ

nedelja, 30. decembar 2017, 11.00-14.00h
Scenska laboratorija „Borislav Gvojić“
Fakultet tehničkih nauka (prizemlje)
Trg Dositeja Obradovića 6, Novi Sad

Scenlab vrtić predstavlja ciklus radionica za decu uzrasta od 6 do 10 godina, koje će biti organizovane nedeljom, prema posebnom rasporedu, u vremenu od 11.00 do 14.00 časova. Ukupan broj učesnika je maksimalno 15.

Radionice će biti realizovane kroz šest faza – šest meseci, i biće tematski povezane.

Tema decembarske radinice je u skladu sa predstojećim praznicima. Tokom radinice deca će izrađivati jelku od kartona, ukrase i novogodišnju dekoraciju.

Volonteri su studenti osnovnih studija Scenske arhitekture, tehnike i dizajna. Oni su uključeni u rad sa decom, i između ostalog vode računa da deca ne napuštaju prostor Scenske laboratorije. Takođe, pomažu deci pri sečenju makazama i lepljenju zadatih struktura.

Roditelji ne mogu prisustvovati radionicama, te se po dete mogu vratiti nakon završetka termina radionice, ili ih sačekati u holu ispred Scenske laboratorije.

Proces rada će biti fotografisan i ukoliko lice deteta bude jasno vidljivo na fotografiji, putem mejla će biti tražena dozvola od roditelja pre objavljivanja na Scen sajtu.

Roditelji prijavljuju decu putem maila scenlabvrtic@gmail.com najkasnije 5 dana pre radionice.

Radionice su besplatne.

Radionice vodi: Dragana Pilipović

Tim studenata volontera čine:  Jelena Milojković, Žarko Ilić i Milena Grošin.

Više informacija o sezoni možete pogledati ovde.