Otvoren Scenlab bioskop / sezona 03: Bioskop ponovo radi!

U četvrtak, 9. novembra 2017. godine, projekcijom jednominutnih filmova studenata Scenske arhitekture, tehnike i dizajna (generacija 2014/2015), nastalih u zimskom semestru III godine, u sklopu ispitnog zadatka na izbornom predmetu Film i video, profesora Živka Popovića i asistentkinje Daniele Dimitrovske, obeležen je početak nove sezone Scenlab bioskopa. Scenlab bioskop je nastao 2015. godine, na inicijativu studenata osnovnih studija Scenske arhitekture, tehnike i dizajna. Treću sezonu Scenlab bioskopa otvorile su projekcije filmova: „327“ – Nina Papić; „Moja majka“ – Zoja Erdeljan; Acta est fabula – Kristina Kovačević; „Vreme“ Jelena Vasiljević; „Funny little world“ – Milica Mirković; „Ж“ Maja Ivanović; „Jednom u milion“ – Tamara Brkljač; „Iščekivanje“ – Slobodan Cvetković; „Paradoksalno“ – Dunja Zarić; „Bibliophilia/jedna priča o ljubavi“ Milana Trifunjagić; „Košmar“ Nataša Derikonja.

Fotografije: Luna Šalamon