STUDENTI NA OBUCI POSVEĆENOJ ARCHICAD SOFTVERU

Tokom radionice organizovane u sklopu nastave na predmetima Arhitektura scene 1 i Tehnika scene 1 studenti druge godine osnovnih studija Scenske arhitekture, tehnike i dizajna dobili su priliku da se kroz praktičnu vežbu upoznaju sa arhitektonskim, BIM softverskim paketom ARCHICAD, namenjenom 3D arhitektonskom projektovanju. Ovaj softverski paket, izuzetno široke primene, namenjen je arhitektama, kako u početnim fazama projekta, kao alat za kreiranje virtuelnog prostora i postavljanje idejnih skica, tako i za izvođačke projekte, za razradu kompleksnih arhitektonskih rešenja. Radionicu su vodili arhitekta Žolt Ivanovič, instruktor, BIM menadžer, predstavnik kompanije hiCAD , zastupnika ARCHICAD-a i Karl Mičkei, asistent na Katedri za scenski dizajn.

Fotografija: Dragana Vilotić