STUDENTI PRVE GODINE U POSETI ATELJEU 212

Studenti prve godine osnovnih studija Scenske arhitekture, tehnike i dizajna su prošle subote, 11. marta 2017, posetili pozorište Atelje 212 u Beogradu. Poseta je realizovana u sklopu terenske nastave na predmetima Uvod u studije scenskog dizajna, Uvod u studije scenske arhitekture i Uvod u studije scenske tehnologije, a obilazak pozorišta vodili su naši nastavnici, dr Darko Nedeljković i dr Romana Bošković. U okviru posete studenti​​​​​​​​​​​​ su se bavili arhitekturom, kao i scenskom tehnikom i tehnologijom koja postoji u objektu pozorišta Atelje 212. Osim detaljnog upoznavanja sa scensko-gledališnim prostorom, studenti su dobili priliku da posete i ostale prostore neophodne za funkcionisanje pozorišta Atelje 212. Domaćin posete bio je Vojin Butković, tehnički menadžer u ovom pozorištu.

Fotografije: Ivanino DaVillano Đukić