Master studenti učestvovali u radionici pod vođstvom Tomija Janežiča u Sloveniji

Studenti master umetničkih studija Scenske arhitekture i dizajna su jednu radnu nedelju, od 7. do 11. novembra, proveli na studijskom putovanju u Sloveniji, gde su pod vođstvom profesora Tomija Janežiča realizovali jednonedeljnu intezivnu radionicu u Centru za istraživanje scenske umenosti, u mestu Krušče, kraj Cerknice. U okviru studijskog putovanja, studenti su posetili i Akademiju za pozorište, radio, film i televiziju (AGRFT) u Ljubljani, gde su sa studentima master programa režije na ovoj akademiji učestvovali u razgovoru o predstavi „Galeb”, koji je vodio prof. Emil Hrvatin (Janez Janša).

Fotografija: Mia David