DOKTORSKE STUDIJE SCENSKOG DIZAJNA: UPIS ČETVRTE GENERACIJE STUDENATA

Prijemni ispit za upis četvrte generacije studenata doktorskih umetničkih studija Scenskog dizajna biće održan u petak, 13. oktobra 2017. godine, od 18h, u učionici AH8 na 4. spratu Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu. Raspis konkursa, kao i sve neophodne informacije možete da pogledate ovde.

Program je interdisciplinaran i jedinstven u regionu. Nastavu na studijama vode Tatjana Dadić Dinulović i Mia David, a u nastavi učestvuje veliki broj renomiranih umetnika i profesionalaca iz Srbije, regiona i sveta među kojima su Tomi Janežič (Slovenija), Majkl Remzor (SAD), Džoslin Mekini (UK), Kejt Barnet (UK), Svetozar Rapajić, Irina Subotić, Marko Lađušić, Radivoje Dinulović, Milan Aleksić, Slobodan Selinkić, Miomir Mijić, Darko Nedeljković, Romana Bošković, Dragana Konstantinović, Miljana Zeković i Zoran Maksimović. Kratke biografije nastavnika možete da pogledate ovde.

INFORMACIJE O STUDIJSKOM PROGRAMU

RASPIS KONKURSA ZA UPIS 2017/18.

SINTEZNI PROJEKAT DAS GENERACIJA 2014/15.

SINTEZNI PROJEKAT DAS GENERACIJA 2015/16.

Ilustracija: „Zapisi iz stana br. 50“, kolektivni umetnički rad prve generacije studenata doktorskih studija scenskog dizajna, 2016. Autori kolaža: Milica Stojšić i Jelena Janev