DOKTORSKE STUDIJE SCENSKOG DIZAJNA: UPIS PETE GENERACIJE STUDENATA

Prijemni ispit za upis pete generacije studenata doktorskih umetničkih studija Scenskog dizajna biće održan u dva konkursna termina: 05. 09. i 15. 10. 2018. godine. Raspis konkursa, kao i sve neophodne informacije, a posebno termine za predaju neophodne dokumentacije možete pogledati ovde.

Program je interdisciplinaran i jedinstven u regionu. Nastavu na studijama vode Tatjana Dadić Dinulović i Mia David, a u nastavi učestvuje veliki broj renomiranih umetnika i profesionalaca iz Srbije, regiona i sveta među kojima su Tomi Janežič (Slovenija), Majkl Remzor (SAD), Meta Hočevar (SLO), Goran Stefanovski (MK), Svetozar Rapajić, Irina Subotić, Marko Lađušić, Radivoje Dinulović, Jelena Atanacković Jeličić, Milan Aleksić, Slobodan Selinkić, Darko Nedeljković, Romana Bošković, Dragana Konstantinović i Zoran Maksimović. Kratke biografije nastavnika možete da pogledate ovde.

INFORMACIJE O STUDIJSKOM PROGRAMU

RASPIS KONKURSA ZA UPIS 2018/19.

SINTEZNI PROJEKAT DAS GENERACIJA 2014/15.

SINTEZNI PROJEKAT DAS GENERACIJA 2015/16.

Fotografija: Dejan Todorović, izložba „Suočavanje“, kolektivni umetnički rad druge generacije studenata doktorskih studija scenskog dizajna, 2017.