DOKTORSKE STUDIJE SCENSKOG DIZAJNA: UPIS ČETVRTE GENERACIJE STUDENATA

Prijemni ispit za upis pete generacije studenata doktorskih umetničkih studija Scenskog dizajna biće održan 05. 09. 2018. godine u terminu 09:00 – 13:00 sati. Raspis konkursa, kao i sve neophodne informacije možete pogledati ovde.

Program je interdisciplinaran i jedinstven u regionu. Nastavu na studijama vode Tatjana Dadić Dinulović i Mia David, a u nastavi učestvuje veliki broj renomiranih umetnika i profesionalaca iz Srbije, regiona i sveta među kojima su Tomi Janežič (Slovenija), Majkl Remzor (SAD), Džoslin Mekini (UK), Kejt Barnet (UK), Svetozar Rapajić, Irina Subotić, Marko Lađušić, Radivoje Dinulović, Milan Aleksić, Slobodan Selinkić, Miomir Mijić, Darko Nedeljković, Romana Bošković, Dragana Konstantinović, Miljana Zeković i Zoran Maksimović. Kratke biografije nastavnika možete da pogledate ovde.

INFORMACIJE O STUDIJSKOM PROGRAMU

RASPIS KONKURSA ZA UPIS 2018/19.

SINTEZNI PROJEKAT DAS GENERACIJA 2014/15.

SINTEZNI PROJEKAT DAS GENERACIJA 2015/16.

Ilustracija: „Zapisi iz stana br. 50“, kolektivni umetnički rad prve generacije studenata doktorskih studija scenskog dizajna, 2016. Autori kolaža: Milica Stojšić i Jelena Janev