NAŠI STUDENTI VOLONTIRAJU NA FIST FESTIVALU

Jedanaesto izdanje Festivala internacionalnog studentskog teatra (FIST), pod sloganom „Menjamo (se)“, održano je od 5. do 8. maja u Studentskom kulturnom centru u Beogradu. Osnovna ideja i misija FIST-a je stvaranje uslova za komunikaciju između mladih pozorišnih entuzijasta, razmenu znanja, iskustava i veština, kao i prikazivanje različitih pozorišnih studentskih praksi iz celog sveta.

Studenti druge i treće godine osnovnih studija Scenske arhitekture, tehnike i dizajna, među kojima su Lara Bunčić, Zoja Erdeljan, Maja Ivanović, Luna Šalamon, Jelena Vasiljević, Željka Jakovljević, Jelena Milojković, Bojana Nikolić, Jovana Plavšić, Andreja Rondović, Maja Vujović i Tanja Žarić, volontirali su na ovogodišnjem izdanju FIST festivala.

Fotografija: Bojana Nikolić