[BEZ]GRANIČNO? – OTVARANJE IZLOŽBE RADOVA STUDENATA III GODINE

U petak, 29. aprila 2016. godine, u pasažu Zmaj Jovine br. 22, otvorena je izložba umetničkih radova studenata treće godine Scenske arhitekture, tehnike i dizajna pod nazivom „[BEZ]GRANIČNO?“. Studenti su svoje radove predstavili u izlozima Šok koridora 22, koji se nalazi u pasažu Zmaj Jovine ulice br. 22 u Novom Sadu. Izložba je realizovana u sklopu nastave na predmetu Umetničke prakse scenskog dizajna, a povodom 61. Sterijinog pozorja, koje će biti održano od 26. maja do 2. juna 2016. godine.

Izložba „[BEZ]GRANIČNO?“, u čijoj su realizaciji učestvovali Sterijino pozorje, Šok zadruga i SCen (Centar za scenski dizajn, arhitekturu i tehnologiju), biće postavljena do 17. juna 2016. Studenti koji učestvuju u projektu su Stanko Gagrčin, Iva Ilić, Željka Jakovljević, Una Jankov, Aleksandra Letić, Jelena Milojković, Bojana Nikolić, Jovana Plavšić, Aleksandra Polić, Aleksandra Rakić, Andreja Rondović, Jelena Stojkečić, Filip Šćekić,Tamara Tomanić, Jelena Vreća, Maja Vujović, Dušan Vukmirović, Tanja Žarić i Miroslav Živanov.

Predmetni nastavnik: prof. dr Tatjana Dadić Dinulović
Asistenti i saradnici: Slađana Milićević, Aleksandra Pešterac, Dragana Pilipović i Vladimir Savić

Više o izložbi videti ovde.

[BEZ]GRANIČNO, katalog

Novinar: Daniel Mandić, RTV