KRATKI FILMOVI NAŠIH STUDENATA PRIKAZANI NA FESTIVALU SEDAM SVETSKIH ČULA

U okviru naučnopopularne manifestacije Nedelja svesti o mozgu, koja je ove godine održana 14-20. marta 2016. pod sloganom „Sedam svetskih čula“, organizovan je i festival kratkog filma na kojem su se predstavili naši studenti. Festival kratkog filma održan je u galeriji Artget u Beogradu, u organizaciji Studentske sekcije Društva za neuronauku Srbije, Fakulteta primenjenih umetnosti u Beogradu, Kulturnog centra Beograda i Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu. Osim Miroslava Živanova, studenta treće godine osnovnih studija Scenske arhitekture, tehnike i dizajna, koji se predstavio filmom „Težina tišine“, u okviru programa festivala prikazani su i filmovi „Kako se osećam“ Jelene Janev, „Dermografija“ Dragane Vilotić i „IM-PERFEKAT“ Milice Stojšić, inače studenata druge godine doktorskih studija Scenskog dizajna.

Fotografija: Milica Stojšić