DOKTORSKE STUDIJE SCENSKOG DIZAJNA: UPIS DRUGE GENERACIJE STUDENATA - prijava na konkurs do 19. oktobra 2015.

DOKTORSKE STUDIJE SCENSKOG DIZAJNA: UPIS DRUGE GENERACIJE STUDENATA – prijava na konkurs do 19. oktobra 2015.

Pozivamo sve zainteresovane kandidate da se prijave na konkurs za upis druge generacije studenata doktorskih umetničkih studija scenskog dizajna.

Program je interdisciplinaran i jedinstven u regionu.

Nastavu na studijama vode Tatjana Dadić Dinulović i Mia David, a u nastavi učestvuje veliki broj renomiranih umetnika i profesionalaca iz Srbije, regiona i sveta među kojima su Tomi Janežič (Slovenija), Tomaš Žiška (Češka), Dorita Hana (Australija), Kejt Barnet (UK), Svetozar Rapajić, Irina Subotić, Radivoje Dinulović, Branko Pavić, Milan Aleksić, Slobodan Selinkić, Miomir Mijić, Darko Nedeljković, Romana Bošković, Dragana Konstantinović, Miljana Zeković i Zoran Maksimović.

Kratke biografije nastavnika možete da pogledate ovde.

PRIJAVA NA KONKURS DO 19. OKTOBRA 2015.

Prijemni ispit

Raspis konkursa