TOMI JANEŽIČ NA MASTER STUDIJAMA SCENSKOG DIZAJNA - PRIJAVA NA KONKURS PRODUŽENA JE DO 19. OKTOBRA 2015.

TOMI JANEŽIČ NA MASTER STUDIJAMA SCENSKOG DIZAJNA – PRIJAVA NA KONKURS PRODUŽENA JE DO 19. OKTOBRA 2015.

Tomi Janežič, jedan od najznačajnijih pozorišnih reditelja u Evropi, vodiće u školskoj 2015/2016. godini program na master umetničkim studijama scenske arhitekture i dizajna. Program će biti vezan za dramu „Ujka Vanja” Antona Pavloviča Čehova, kao i za proces nastanka pozorišne predstave po ovom tekstu u Nacionalnom pozorištu Toskane u Italiji.

Nastavu na studijama vode Darko Nedeljković, Kejt Barnet (Nothingam Trent College, UK) i Radivoje Dinulović, a u nastavi učestvuju Slobodan Danko Selinkić, Tatjana Dadić Dinulović, Romana Bošković, Miljana Zeković, Mia David, Bojan Tepavčević, Tijana Đuričić i Dobrivoje Milijanović.

Kratke biografije nastavnika možete da pogledate ovde.

PRIJAVA NA KONKURS PRODUŽENA JE DO 19. OKTOBRA 2015.

Prijemni ispit

Raspis konkursa